Księgarnia rosyjska
Lingea
Szkoła języka rosyjskiego Szkoła języka rosyjskiego

Księgarnia rosyjska w Warszawie

Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego zaprasza do korzystania z Księgarni Rosyjskiej „Booker”, mieszczącej się w budynku szkoły. Na miejscu znajduje się także rosyjski antykwariat z wydaniami bukinistycznymi.

W ofercie księgarni znajduje się szeroki wybór podręczników do nauki języka rosyjskiego, klasycznej i współczesnej literatury rosyjskiej oraz książek z Rosji. Dodatkowo zakupić tu można płyty z muzyką i filmami rosyjskimi, audiobooki, plakaty sowieckie i radzieckie, pocztówki i przewodniki oraz upominki w stylu rosyjskim. Często wybieranym produktem są naklejki na klawiaturę z cyrylicą.

Istnieje również możliwość sprowadzenia książek spoza aktualnego asortymentu. Zakupy można robić stacjonarnie w sklepie oraz przez internet. Księgarnia Rosyjska oferuje system rabatów dla bibliotek i księgarni.

Pełny asortyment Księgarni dostępny jest pod adresem https://www.ksiegarniarosyjska.pl/ 

Jak zrobić zakupy w Księgarni Rosyjskiej?

Dla wygody klientów i łatwiejszego przeglądania oferty wszystkie pozycje dostępne w księgarni wpisane są w języku rosyjskim. Można łatwo zapoznać się z asortymentem przez przeglądanie kategorii ofert lub przez wpisanie danej pozycji lub produktu w wyszukiwarkę na górze strony.

Aby zrobić zakupy w Księgarni Rosyjskiej „Booker”, mogą Państwo skorzystać z 3 możliwości:

  • zakupy stacjonarne w księgarni – zapraszamy od poniedziałku do soboty,
  • zakupy internetowe – szybkie zamówienie złożone za pośrednictwem poczty e-mail z możliwością zakupu maksymalnie 5 produktów,
  • zakupy internetowe poprzez stronę internetową – z możliwością skorzystania z kuponów i zniżek.

Nasi Klienci