Księgarnia rosyjska
Lingea
Szkoła języka rosyjskiego Szkoła języka rosyjskiego

Wizy i bilety do Rosji

Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego oferuje kurs języka rosyjskiego w Sankt Petersburgu, w którego organizacji pomagamy, współpracując ze szkołą Stanisława Czynszowa – Extra Class.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że wjazd do Federacji Rosyjskiej może się odbyć na podstawie ważnej wizy, a paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy przed planowanym wjazdem na teren Rosji. Z tego obowiązku zwolnieni są uczestnicy zorganizowanych wycieczek i wyjazdów turystycznych, którzy do Petersburga przybywają na promach.

W Warszawie działa wiele firm świadczących usługi w zakresie organizacji wycieczek do Rosji i pośredniczących w wydawaniu wiz oraz sprzedaży biletów. W pobliżu Ambasady Federacji Rosyjskiej mieści się warszawska siedziby firmy „Tamara Sp. z o.o. – Biuro Usług Turystycznych”, której zaufaliśmy w organizacji biletów i wiz do Rosji. Firma ta może pochwalić się dobrą reputacją, szerokim zakresem oferowanych usług, a także profesjonalną i miłą obsługą. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystkie formalności związane z wyjazdem do Rosji zostaną dopełnione w terminie. Szczegółowe informacje na temat biura pośrednictwa wizowego znajdą Państwo na stronie www.wspolnota2000.com.pl oraz www.wizydorosji.pl

E-wiza do Rosji – gdzie ją wyrobić?

Od 1 lipca 2019 r. Federacja Rosyjska umożliwiła ubieganie się o elektroniczną wizę jednokrotną, uprawniającą do wjazdu do obwodu kaliningradzkiego, Sankt Petersburga i obwodu leningradzkiego. Nie jest ona honorowana przy wjeździe do pozostałych części Rosji. Wizę elektroniczną można wyrobić w jednym z trzech celów: biznesowym, turystycznym lub humanitarnym. E-wiza wydawana jest bezpłatnie, więcej szczegółów znajduje się na stronie http://electronic-visa.kdmid.ru/.

Termin ważności e-wizy wynosi 30 dni od daty jej wydania. Z wizą elektroniczną można przebywać na terenie Federacji Rosyjskiej do 8 dni, liczonych od terminu wjazdu.

E-wizy nie podlegają przedłużeniu. Wjazd do Rosji nie wymaga okazywania biletu powrotnego i określonej kwoty pieniędzy.

Wizy, bilety do RosjiWizy, bilety do Rosji Wizy, bilety do RosjiWizy, bilety do Rosji Wizy, bilety do RosjiWizy, bilety do Rosji Wizy, bilety do RosjiWizy, bilety do Rosji Wizy, bilety do RosjiWizy, bilety do Rosji

Nasi Klienci