Księgarnia rosyjska
Lingea
Szkoła języka rosyjskiego Szkoła języka rosyjskiego

Dla nauczycieli języka rosyjskiego – wycieczki i szkolenia

Drodzy Nauczyciele języka rosyjskiego!

 

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę. Zapewne chcielibyście zasięgnąć o nas bliższej informacji, zatem radzimy uważnie przeczytać naszą ofertę i zapoznać się z każdą jej pozycją. Bez zbytecznej skromności możemy powiedzieć, że u nas znajdziecie wszystko, albo prawie wszystko.

  • Chcecie pojechać z klasą do Rosji? Nie ma problemu. Pomożemy we wszystkim – od zaproszeń i wiz po ułożenie programu kulturalnego wycieczki. Wam pozostaje wybrać miasto: Moskwa czy Sankt-Petersburg.
  •  Musicie szybko i skutecznie przygotować uczniów do Olimpiady z Języka Rosyjskiego? Zrobimy to z łatwością i należytą dokładnością. I będzie to Wasz sukces i Wasza zasługa.
  •  Chcecie sprawić, aby Wasze lekcje były ciekawe i porywające? Na początek odłóżcie na chwilę podręczniki szkolne (o ich jakości porozmawiamy przy okazji) i spróbujcie zainteresować młodzież współczesną muzyką oraz filmami i na ich bazie wyjaśniajcie gramatykę. Nasza wypożyczalnia i księgarnia  zaopatrzona jest w wiele płyt CD i DVD. Także wszystkie nowepodręczniki rosyjskich wydawnictw, które pojawiły się w ostatnich latach, są dla Was.
  • Chcecie odróżniać się od nauczycieli innych szkół? Przygotowujcie swoich uczniów do egzaminów i pomagajcie im zdobywać certyfikaty z języka rosyjskiego. Poziom B1 można porównać z poziomem matury rozszerzonej z języka rosyjskiego, a wszystkie wyższe uczelnie przyznają dodatkowe punkty za taki dokument. Przygotować do certyfikatu na tym poziomie nie jest aż tak trudno. W ciągu kilku lat zebraliśmy dużo materiałów, które mogą pomóc w przygotowaniu do egzaminu. Egzamin odbywa się w naszym Centrum. Dlatego próbujcie!

 

Nie patrzcie na nas jak na konkurenta. To naturalne, że znamy rosyjski lepiej od Was, bo jest to nasz język ojczysty. Wy natomiast lepiej znacie język polski i my nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów.

Wielu z Was nie mówi biegle i popełnia błędy, ale po naszych lekcjach konwersacji poczujecie większą pewność siebie i dowiecie się wiele nowego o języku rosyjskim i Rosji, a Wasza niełatwa praca zacznie przynosić Wam satysfakcję i radość.

Serdecznie zapraszamy!

Aleksandr Owramko

 

Uprzejmie informujemy, że w naszym Centrum została utworzona "Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Języka Rosyjskiego", zaświadczenie Nr 118 NPDN/2004 o wpisie do rejestru niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli.

Celem Placówki jest: doskonalenie zawodowe nauczycieli języka rosyjskiego, a także działalność w zakresie prowadzenia stałego doradztwa metodycznego dla nauczycieli języka rosyjskiego, wypracowania i doskonalenia metodyki prowadzenia lekcji języka rosyjskiego w grupach osób z różnymi celami i poziomem znajomości języka, wspieranie inicjatyw nauczycieli oraz wspomagania samokształcenia nauczycieli, umożliwienia bezpłatnego korzystania z materiałów bazy dydaktycznej "Placówki".

Zachęcamy do zapoznania się z cyklem lekcji organizowanych dla nauczycieli. Po ukończeniu kursu Centrum wyda zaświadczenie o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych.

W Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego można także zamówić lekcje o dowolnej tematyce, które poprowadzą rosyjskojęzyczni lektorzy, pracujący na co dzień w naszej szkole.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.

Jeżeli chcieliby Państwo, aby prowadzone przez Was lekcje języka rosyjskiego były interesujące - nie wstydźcie się, zadzwońcie i zapiszcie się na nasze szkolenie! Chętnie Wam pomożemy!

Proponujemy szkolenie dla nauczycieli języka rosyjskiego:

  1. Wykorzystywanie tekstów z rosyjskich portali na lekcjach języka rosyjskiego.
  2. Fonetyczne zabawy i ćwiczenia - teoria i praktyka.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni lektorzy naszego Centrum, m.in. doktorzy i doktoranci PAN oraz warszawskich uczelni wyższych.

Kurs obejmuje 1 sobotę (18.04.15r.) od 12.00 do 14.00 (lub do uzgodnienia) z przerwą na kawę i herbatę.

Koszt  25 zł. Wszystkie materiały w cenie kursu, po zakończeniu Centrum wydaje zaświadczenia. 

INFORMACJA OGÓLNA

  • Centrum mieści się przy ul. Ptasia 4, 00-138 Warszawa
  • Wszystkie materiały dydaktyczne wliczone są w cenę kursu.

Płatność i zapisy w sekretariacie Centrum od 01.03.2015 r. w godzinach od 10.00 do 19.00 (liczba miejsc ograniczona).

Nasi Klienci