Informacje o szkole języka rosyjskiego w Warszawie

Nasza szkoła języka rosyjskiego w Warszawie istnieje od 2003 roku. Misją placówki jest rzetelna nauka języka, dlatego chcieliśmy, by nauczaniem zajęli się u nas tzw. native speakers, czyli rosyjskojęzyczni lektorzy. W Warszawie, w naszym Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego zaoferowaliśmy współpracę wykwalifikowanym wykładowcom z Rosji, Ukrainy i Białorusi, dla których rosyjski jest językiem ojczystym. Co roku w szkole przeprowadzane są egzaminy na Państwowy Certyfikat TRKI oraz współorganizowana z Uniwersytetem w Sankt-Petersburgu Olimpiada z języka rosyjskiego. Oferujemy również lekcje rosyjskiego dla dzieci i dorosłych, organizujemy kursy wakacyjne i przygotowawcze do matury z języka rosyjskiego oraz szkolenia dla nauczycieli języka rosyjskiego.

W związku z nieustannym rozwojem firmy mogliśmy zmienić lokal na większy. Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie mieści się w Śródmieściu, przy ul. Ptasiej. Chcemy, aby w naszym centrum panowała atmosfera, która sprzyja nie tylko nauce języka rosyjskiego, ale też bliższemu przyswajaniu wiedzy o kulturze, historii i mentalności rosyjskiej.

Szkoła języka rosyjskiego 1
Szkoła języka rosyjskiego 2