Księgarnia rosyjska
Lingea
Szkoła języka rosyjskiego Szkoła języka rosyjskiego

Rosyjski w Sankt Petersburgu

Język rosyjski w Sankt Petersburgu

Język rosyjski w Sankt PetersburguProponujemy Państwu wspólny projekt ze szkołą językową z Sankt-Petersburga „Extra Class” – naszym sprawdzonym partnerem z Rosji.Język rosyjski w Sankt PetersburguAby wyjechać na kurs rosyjskiego do Sankt-Petersburga wystarczy zadzwonić do naszego Centrum, zarezerwować dowolny termin i wpłacić 20% zaliczki lub całą kwotę w złotówkach lub w euro. Pozostałą kwotę można wpłacić bezpośrednio w „Extra Class” w Sankt-Petersburgu. W przypadku konieczności wystawienia faktury, całą kwotę należy wpłacić przed wyjazdem w siedzibie naszego Centrum w Warszawie. Jeżeli nie wiecie, Państwo, jak uzyskać wizę, to chętnie pomożemy.

A teraz kilka słów o naszym partnerze z Sankt-Petersburga:

Język rosyjski w Sankt PetersburguExtra Class – to najnowocześniejsze i dynamicznie rozwijające się centrum języka rosyjskiego w Sankt Petersburgu – kulturalnej stolicy Rosji, najbardziej gościnnym i europejskim spośród rosyjskich miast, które przez UNESCO zostało ogłoszone częścią Kulturowego Dziedzictwa Ludzkości. Szkołę Extra Class założył Stanisław Czernyszow – autor podręczników „Pojechali!”, które zdobyły popularność wśród lektorów i zagranicznych studentów zarówno w Rosji, jak i za granicą, i które wiodą prym w sprzedaży w ciągu ostatnich kilku lat. Język rosyjski w Sankt PetersburguWysokie kwalifikacje i zapał lektorów, którzy przeszli specjalny proces rekrutacji i przygotowanie do pracy, lokalizacja w historycznym centrum miasta (5 minut drogi od Newskiego Prospektu i muzeum Dostojewskiego), żywa i twórcza atmosfera, indywidualny stosunek do każdego Słuchacza oraz wysoki poziom prowadzonych usług sprawiły, że Extra Class stanowi wzór jakościowego i efektywnego nauczania języka rosyjskiego. Z usług centrum korzystają pracownicy takich firm jak Citibank, UBS, Credit Suisse, EBRD, IMF, BBC, Der Spiegel, The Times, WHO, pracownicy służb dyplomatycznych różnych państw, a także międzynarodowych akcji humanitarnych.

Extra Class oferuje następujące kursy:

Rodzaj kursu   3 i kolejne tygodnie
Zajęcia grupowe 20 lekcji tygodniowo EUR 390              - 15 %
Zajecia indywidualne 15 lekcji tygodniowo EUR 580             - 15 %
Zajęcia indywidualne 20 lekcji tygodniowo EUR 680             - 15 %
Zajęcia indywidualne 30 lekcji tygodniowo EUR 850             - 15 %
Zajęcia indywidualne 40 lekcji tygodniowo EUR 980             - 15 %

Język rosyjski w Sankt PetersburguW cenę wliczone jest zakwaterowanie w rosyjskiej rodzinie (ze śniadaniami, co daje możliwość dodatkowej praktyki językowej i zapoznania się z codziennym życiem Rosjan), a także wybrany kurs języka rosyjskiego wraz z pomocami naukowymi, herbatą, kawą i Wi-Fi Internetem w szkole.

Język rosyjski w Sankt PetersburguZapraszamy do pięknego, zadziwiającego Sankt Petersburga i do fascynującego świata języka rosyjskiego!

 

Stanisław Czernyszow
Ałła Czernyszowa

Extra Class Language Centre
St. Petersburg, Russia
Tel./Fax +7 812 315 27 20
extraclass@learnrussian.ru
www.learnrussian.ru

Język rosyjski w Sankt Petersburgu

Nasi Klienci